Přeskočit na obsah

Otázky a odpovědi

Platí držitel průkazu ZTP/P vstupné? Jak je to s doprovodem?

ZTP/P má vstup zdarma, doprovod hradní plné vstupné. Pro vozíčkáře/ky je vyhrazen prostor na plošině u sektoru B8. Doprovod z důvodu omezené kapacity může stát pouze před plošinou (nikoliv na plošině).Vstupenky se slevou ZTP/P pouze na e-mailovou objednávku: info@ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.

Jak můžu vyměnit vstupenku na zrušené ročníky Megakoncertu za vstupenku na Megakoncert 2023 (zakoupené u společnosti TicketStream)?

Máte-li stále vstupenku na předchozí zrušené Megakoncerty zakoupenou u společnosti TicketStream, byli jste již touto společností e-mailem informování o ideálním způsobu výměny. Postupujte dle instrukcí tak, že nejprve zažádáte o refundaci za zrušený Megakoncert 2020/2022 a následně si zakoupíte vstupenku na ročník 2023.

Nedorazil mi e-mail s pokyny pro refundaci vstupenek (zakoupené u společnosti TicketStream)

Pokud vám nedorazil informační e-mail s pokyny pro refundaci vstupenek zakoupených u společnosti TicketStream, zkontrolujte složku SPAM ve vaší poště nebo se obraťte se na podporu – info@ticketstream.cz

Jak si můžu vyměnit vstupenku na zrušené ročníky Megakoncertu za vstupenku na Megakoncert 2023 (zakoupené u společnosti TicketArt)?

Výměnu je možné provést osobně na recepci Radia Čas na ulici Stavební 992, 708 00 Ostrava-Poruba v pracovní dny od 9:00 do 15:00. Pro výměnu je třeba přinést původní vstupenku.

Mám nárok na výměnu vstupenky, pokud ji nemám staženou / vyzvednutou od společnosti TicketArt?

Pro výměnu je třeba přinést původní vstupenku.

Kdy si můžu vstupenky na zrušené ročníky Megakoncertu zakoupené u společnosti TicketArt vyměnit za vstupenky na Megakoncert 2023?

Výměna vstupenek je stále možná, takže je není problém vyměnit na recepci Radia Čas.

Zpět na začátek